Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Cyborg 15 B13WFKGRNP14 i5-1340H 40 GB 1 TB SSD RTX5060 8 GB 15.6" W11P Dizüstü Oyuncu Bilgisayar Satıcı: rainproteknoloji
93.623,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
1 93623.06
Msı Cyborg 15 Intel Core I5-13420H 40 Gb Ddr5 1 Tb Ssd Rtx5060 8Gb Windows 11 Pro 15.6'' Fullhd (1920X1080) 144Hz Ips Taşınabilir Bilgisayar B13wfkgrnp14
Satıcı: Rainpro Teknoloji
95.117,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
2 95117.10
MSI Msı Cyborg 15 Intel Core I5-13420H 40 GB Ddr5 1 Tb SSD RTX5060 8gb Windows 11 Pro 15.6'' Fullhd (1920X1080) 144HZ IPS Taşınabilir Bilgisayar B13WFKGRNP14
Satıcı: RAİNPRO TEKNOLOJİ
99.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
3 99599.00
Msı Cyborg 15 Intel Core İ7-13620H 40 Gb Ddr5 1 Tb Ssd 8Gb/Rtx5060 15.6" Fhd 144Hz Windows 11 Pro Gaming Laptop B13wfkgrnp14
Satıcı: Rainpro Teknoloji
102.757,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
4 102757.10
MSI Msı Cyborg 15 Intel Core I7-13620H 40 GB Ddr5 1 Tb SSD 8GB/RTX5060 15.6" Fhd 144Hz Windows 11 Pro Gaming Laptop B13WFKGRNP14
Satıcı: RAİNPRO TEKNOLOJİ
107.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
5 107599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK