Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Cyborg 15 B13WFKGRNP16 i5-1340H 40 GB 4 TB SSD RTX5060 8 GB 15.6" W11P Dizüstü Oyuncu Bilgisayar Satıcı: rainproteknoloji
113.363,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
1 113363.06
Msı Cyborg 15 Intel Core I5-13420H 40 Gb Ddr5 4 Tb Ssd Rtx5060 8Gb Windows 11 Pro 15.6'' Fullhd (1920X1080) 144Hz Ips Taşınabilir Bilgisayar B13wfkgrnp16
Satıcı: Rainpro Teknoloji
115.172,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 115172.10
MSI Msı Cyborg 15 Intel Core I5-13420H 40 GB Ddr5 4 Tb SSD RTX5060 8gb Windows 11 Pro 15.6'' Fullhd (1920X1080) 144HZ IPS Taşınabilir Bilgisayar B13WFKGRNP16
Satıcı: RAİNPRO TEKNOLOJİ
120.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 120599.00
Msı Cyborg 15 Intel Core İ7-13620H 40 Gb Ddr5 4 Tb Ssd 8Gb/Rtx5060 15.6" Fhd 144Hz Windows 11 Pro Gaming Laptop B13wfkgrnp16
Satıcı: Rainpro Teknoloji
122.812,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 122812.10
MSI Cyborg 15 Intel Core® I7 13620H 40 GB Ddr5 4 Tb SSD 8gb /RTX5060 Gddr7 WIN11PRO 15.6'' Fullhd 144HZ IPS Gaming Laptop B13WFKGRNP16
Satıcı: RAİNPRO TEKNOLOJİ
127.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 127599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK