Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Cyborg 15 B2RWFKG-208XTR FR11 Intel Core 7 240H 48 GB 1 Tb SSD Nvıdıa® Geforce RTX5060 Windows 11 Pro 15.6" Gaming Bilgisayar Satıcı: Elimar
63.649,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
1 63649.05
MSI Cyborg 15 B2RWFKG-208XTR-FR11 Core7-240H 48 GB 1 TB SSD RTX060 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
97.242,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 97242.06
MSI Cyborg 15 B2RWFKG-208XTR-K34 Core 7 240H 48 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5060 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
97.973,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 97973.57
MSI CYBORG 15 B2RWFKG-208XTR FR11 Intel Core 7 240H 48 GB 1 TB SSD NVIDIA® GeForce RTX5060 Windows 11 Pro 15.6" Gaming Bilgisayar Satıcı: FARHA TECH
100.249,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
4 100249.00
MSI Msı Cyborg 15 B2RWFKG-208XTR FR11 Intel Core 7 240H 48 GB 1 Tb SSD Nvıdıa® Geforce RTX5060 Windows 11 Pro 15.6" Gaming Bilgisayar
Satıcı: elimar
104.904,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
5 104904.50
Msı Msı Cyborg 15 B2rwfkg-208Xtr Fr11 Intel Core 7 240H 48 Gb 1 Tb Ssd Nvıdıa® Geforce Rtx5060 Windows 11 Pro 15.6" Gaming Bilgisayar
Satıcı: Elimar
104.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 104999.00
MSI Msı Cyborg 15 B2RWFKG-208XTR FR11 Intel Core 7 240H 48 GB 1 Tb SSD Nvıdıa® Geforce RTX5060 Windows 11 Pro 15.6" Gaming Bilgisayar
Satıcı: FarhaTech
105.049,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
7 105049.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK