Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Cyborg 15 B2RWFKG-208XTR-FR45 Core7-240H 64 GB 4 TB SSD RTX060 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
121.917,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
1 121917.06
MSI CYBORG 15 B2RWFKG-208XTR FR45 Intel Core 7 240H 64 GB 4 TB SSD NVIDIA® GeForce RTX5060 Windows 11 Pro 15.6" Gaming Bilgisayar Satıcı: FARHA TECH
125.649,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
2 125649.00
MSI Cyborg 15 Intel Core 5 210H 64GB 2tb SSD RTX5060 Freedos 15.6" Taşınabilir Bilgisayar B2RWFKG-207XTR-A23 Satıcı: Elimar
128.249,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
3 128249.05
MSI Msı Cyborg 15 B2RWFKG-208XTR FR45 Intel Core 7 240H 64 GB 4 Tb SSD Nvıdıa® Geforce RTX5060 Windows 11 Pro 15.6" Gaming Bilgisayar
Satıcı: FarhaTech
131.649,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 131649.00
MSI Msı Cyborg 15 B2RWFKG-208XTR FR45 Intel Core 7 240H 64 GB 4 Tb SSD Nvıdıa® Geforce RTX5060 Windows 11 Pro 15.6" Gaming Bilgisayar
Satıcı: elimar
134.877,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
5 134877.50
Msı Msı Cyborg 15 B2rwfkg-208Xtr Fr45 Intel Core 7 240H 64 Gb 4 Tb Ssd Nvıdıa® Geforce Rtx5060 Windows 11 Pro 15.6" Gaming Bilgisayar
Satıcı: Elimar
134.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
6 134999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK