Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Cyborg 15 B2RWFKG-208XTR FR51 Intel Core 7 240H 64 GB 4 Tb SSD Nvıdıa® Geforce RTX5060 Yok (Free Dos) 15.6" Gaming Bilgisayar Satıcı: Elimar
102.599,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 102599.05
MSI Cyborg 15 B2RWFKG-208XTR-FR51 Core7-240H 64 GB 4 TB SSD RTX060 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
120.366,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
2 120366.06
MSI CYBORG 15 B2RWFKG-208XTR FR51 Intel Core 7 240H 64 GB 4 TB SSD NVIDIA® GeForce RTX5060 Yok (Free Dos) 15.6" Gaming Bilgisayar Satıcı: FARHA TECH
124.049,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 124049.00
MSI Msı Cyborg 15 B2RWFKG-208XTR FR51 Intel Core 7 240H 64 GB 4 Tb SSD Nvıdıa® Geforce RTX5060 Yok (Free Dos) 15.6" Gaming Bilgisayar
Satıcı: FarhaTech
129.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 129999.00
MSI Msı Cyborg 15 B2RWFKG-208XTR FR51 Intel Core 7 240H 64 GB 4 Tb SSD Nvıdıa® Geforce RTX5060 Yok (Free Dos) 15.6" Gaming Bilgisayar
Satıcı: elimar
130.881,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 130881.10
Msı Msı Cyborg 15 B2rwfkg-208Xtr Fr51 Intel Core 7 240H 64 Gb 4 Tb Ssd Nvıdıa® Geforce Rtx5060 Yok (Free Dos) 15.6" Gaming Bilgisayar
Satıcı: Elimar
130.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
6 130999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK