4.7 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

MSI Cyborg 17 B13WFKG-091XTR Laptop Fiyatları

MSI Yenilenmiş Cyborg 17 B13WFKG-091XTR Intel Core I7 13620H 16GB 1tb SSD RTX5060 Freedos 17.3" Fhd 144Hz Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 16 GB Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Satech

48.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 48599.00
MSI CYBORG 17 B13WFKG-091XTR Intel Core i7 13620H 16GB 1TB SSD RTX5060 Freedos 17.3\

Satıcı: Bozdan Teknoloji

59.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

2 59999.00
MSI CYBORG 17 Intel Core i7 13620H 16GB 1TB SSD RTX5060 Freedos 17.3" FHD

Satıcı: Bozdan Teknoloji

59.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 59999.00
MSI CYBORG 17 B13WFKG-091XTR Intel Core i7 13620H 16GB 1TB SSD RTX5060 Freedos 17.3" FHD 144Hz Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 16 GB

Satıcı: teknoSARE | 55 yorum

60.292,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 60292.45
MSI CYBORG 17 B13WFKG-091XTR Intel Core i7 13620H 16GB 1TB SSD RTX5060 Freedos 17.3" FHD 144Hz Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 16 GB

Satıcı: BOZDAN Teknoloji | 55 yorum

60.388,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 60388.50
MSI Cyborg 17 B13WFKG-091XTR i7-13620H 16 GB 1 TB SSD RTX5060 17.3" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: technopol

61.090,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 61090.60
MSI Cyborg 17 B13WFKG-091XTR i7-13620H 16 GB 1 TB SSD RTX5060 17.3" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: BozdanTeknoloji

61.099,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 61099.06
MSI CYBORG 17 B13WFKG-091XTR Intel Core i7 13620H 16GB 1TB SSD RTX5060 Freedos 17.3" FHD

Satıcı: BOZDAN Teknoloji

62.724,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 62724.03
MSI CYBORG 17 B13WFKG-091XTR Intel Core i7 13620H 16GB 1TB SSD RTX5060 Freedos 17.3" FHD

Satıcı: BOZDAN TEKNOLOJİ

66.149,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 66149.06
MSI CYBORG 17 B13WFKG-091XTR Intel Core i7 13620H 16 GB RAM 1TB SSD RTX5060 17.3" FHD 144Hz FreeDOS K9

Satıcı: KUANTUMSANAL

67.476,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 67476.06

MSI Cyborg 17 B13WFKG-091XTR Laptop Fiyat Geçmişi

MSI Cyborg 17 B13WFKG-091XTR Laptop Temel Özellikleri

MSI Cyborg 17 B13WFKG-091XTR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 399.3 mm
• Derinlik 258.0 mm
• Kalınlık 22.2 mm
• Ağırlık 2.5 kg
• Renk Siyah

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i7
• İşlemci Modeli Intel Core i7-13620H
• İşlemci Temel Frekans 3.60 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.90 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Verimlilik Çekirdeği 6 x Performans Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 5200 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 1 x 16 GB
• Azami Bellek Desteği 96 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri Display Port USB-C 3.2 Gen 1
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 4K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri HD 3D Gürültü Engelleme (3DNR) 30FPS
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri 4 Bölgeli RGB Aydınlatma
• Diğer Özellikler Hi-Res Sertifikası (Kulaklık İçin) Nahimic 3 Audio 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 55.2 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

MSI Cyborg 17 B13WFKG-091XTR Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.