4.7 (1 oy) / 2 yorum
Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

MSI Cyborg 17 B13WFKG-092XTR Laptop Fiyatları

MSI CYBORG 17 B13WFKG-092XTR Dizüstü Bilgisayar, GeForce RTX5060 GDDR7 8GB, Intel Core I7-13620H, 17.3 FHD 144Hz, 32GB RAM DDR5, 1TB SSD, DOS

Satıcı: Nethouse

67.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

1 68009
MSI Cyborg 17 B13WFKG-092XTR i7-13620H 32GB 1TB SSD 8GB RTX5060 17.3 FHD 144Hz FreeDOS

Satıcı: Nethouse

68.937,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 68937.63
MSI CYBORG 17 B13WFKG-092XTR i7-13620H 32 GB 1 TB SSD RTX5060 17.3" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: keskindaglar

71.439,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 71439.06
MSI CYBORG 17 B13WFKG-092XTR Intel Core i7 13620H 32GB 1TB SSD RTX5060 Freedos 17.3" FHD 144Hz Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 32 GB

Satıcı: İnternet Pazarı | 35 yorum

71.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 71499.00
MSI CYBORG 17 B13WFKG-092XTR i7-13620H 32 GB 1 TB SSD RTX5060 17.3" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: KuantumSanal

74.063,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 74063.35
MSI Cyborg 17 B13WFKG-092XTR i7-13620H 32GB 1TB SSD 8GB RTX5060 17.3 FHD 144Hz FreeDOS

Satıcı: KUANTUMSANAL

76.513,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 76513.03
MSI Msı Cyborg 17 B13WFKG-092XTR I7-13620H 32GB Ram 1tb SSD 8gb RTX5060 17.3 Fhd 144Hz Freedos K21

Satıcı: KUANTUMSANAL

76.513,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 76513.03
MSI CYBORG 17 B13WFKG-092XTR Intel Core i7 13620H 32GB 1TB SSD RTX5060 Freedos 17.3" FHD 144Hz Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 32 GB

Satıcı: keskindaglar | 35 yorum

77.571,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 77571.05
MSI Cyborg 17 B13WFKG-092XTR i7-13620H 32GB 1TB SSD 8GB RTX5060 17.3 FHD 144Hz FreeDOS

Satıcı: KUANTUM

78.253,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 78253.59
Msı Msı Cyborg 17 B13wfkg-092Xtr I7-13620H 32Gb Ram 1Tb Ssd 8Gb Rtx5060 17.3 Fhd 144Hz Freedos K21

Satıcı: Elimar

83.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

10 83999.00
MSI CYBORG 17 B13WFKG-092XTR I7-13620H 32GB RAM 1TB SSD RTX5060 17.3″ FreeDOS Gaming Notebook 90.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 90999.00
MSI CYBORG 17 B13WFKG-092XTR Intel Core i7-13620H GeForce RTX 5060 8GB 32GB DDR5 1TB SSD 17.3 inç Full HD 144Hz IPS-Level FreeDos Gaming Laptop 91.223,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

12 91233
MSI CYBORG 17 B13WFKG-092XTR Intel Core i7-13620H GeForce RTX 5060 8GB 32GB DDR5 1TB SSD 17.3 inç Full HD 144Hz IPS-Level FreeDos Gaming Laptop - 007 First Light Hediyeli 91.223,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 91233
MSI Cyborg 17 i7-13620H 32GB 1TB SSD 8GB RTX5060 17.3 FHD 144Hz FreeDOS

Satıcı: incehesap

91.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 91499.00
MSI Cyborg 17 i7-13620H 32GB 1TB SSD 8GB RTX5060 17.3 FHD 144Hz FreeDOS

Satıcı: Teknorya

92.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

15 92999.00
MSI CYBORG 17 B13WFKG-092XTR i7-13620H 32GB DDR5 1TB SSD 8GB RTX 5060 17.3" 144Hz Dos Gaming Notebook 96.724,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 96734
Msı Cyborg 17 B13wfkg-092Xtr İ7-13620H 32Gb 1Tb Ssd 8Gb Rtx5060 17.3 Fhd 144Hz Freedos

Satıcı: EbrarBilgisayar

97.159,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

17 97159.00
CYBORG 17 i7-13620H 32GB RAM DDR5 1TB SSD 8GB RTX5060 17.3" FHD 144Hz FreeDos Gaming Laptop B13WFKG-092XTR 97.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

18 97999.00
MSI 17.3 CYBORG 17 B13WFKG-092XTR CORE i7 13620H 32GB DDR5 RAM-1TB M2 NVME-8GB RTX5060 FDOS

Satıcı: onlinealisverisyap

98.607,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

19 98607.00

MSI Cyborg 17 B13WFKG-092XTR Laptop Fiyat Geçmişi

MSI Cyborg 17 B13WFKG-092XTR Laptop Temel Özellikleri

MSI Cyborg 17 B13WFKG-092XTR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 399.3 mm
• Derinlik 258.0 mm
• Kalınlık 22.2 mm
• Ağırlık 2.5 kg
• Renk Siyah

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i7
• İşlemci Modeli Intel Core i7-13620H
• İşlemci Temel Frekans 3.60 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.90 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Verimlilik Çekirdeği 6 x Performans Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 32 GB
• Bellek Frekansı 5200 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 2 x 16 GB
• Azami Bellek Desteği 96 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri Display Port USB-C 3.2 Gen 1
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 4K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri HD 3D Gürültü Engelleme (3DNR) 30FPS
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri 4 Bölgeli RGB Aydınlatma
• Diğer Özellikler Hi-Res Sertifikası (Kulaklık İçin) Nahimic 3 Audio 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 55.2 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

MSI Cyborg 17 B13WFKG-092XTR Laptop Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Gendarmerie Profil Resmi

123 yorum

Gendarmerie @Epey bu laptobun çoğu yerde Ekran kartı bilgisi 45 Watt olarak paylaşılmış
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
6 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Gendarmerie Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 6 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.