Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

MSI Cyborg 17 B13WFKG-210XTR Laptop Fiyatları

MSI Cyborg 17 B13WFKG-210XTR i7-13620H 32 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5060 17.3" Dos Dizüstü Oyuncu Bilgisayarı

Satıcı: smarthanem

70.499,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 70499.06
MSI Cyborg 17 B13WFKG-210XTR i7-13620H 32 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5060 17.3" Dos Dizüstü Oyuncu Bilgisayarı

Satıcı: turkobilisim

70.499,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 70499.06
MSI CYBORG 17 B13WFKG-210XTR Dizüstü Bilgisayar, GeForce RTX5060 GDDR7 8GB, Intel Core I7-13620H, 17.3 FHD 144Hz, 32GB RAM DDR5, 1TB SSD, DOS

Satıcı: Amazon.com.tr

71.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

3 71260
MSI Cyborg 17 B13WFKG-210XTR i7-13620H 32GB 1TB SSD 8GB RTX5060 17.3 FHD 144Hz FreeDOS

Satıcı: Turko Bilişim

71.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 71250.00
MSI Cyborg 17 B13WFKG-210XTR i7-13620H 32GB 1TB SSD 8GB RTX5060 17.3 FHD 144Hz FreeDOS

Satıcı: incehesap

71.411,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 71411.51
MSI CYBORG 17 B13WFKG-210XTR I7-13620H 32GB RAM 1TB SSD RTX5060 17.3″ FreeDOS Gaming Notebook 72.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 72499.00
MSI CYBORG 17 B13WFKG-210XTR Intel Core i7 13620H 32GB 1TB SSD RTX5060 Freedos 17.3" FHD 144Hz Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 32 GB

Satıcı: turkobilisim | 14 yorum

72.864,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 72864.05
MSI CYBORG 17 B13WFKG-210XTR Intel Core i7-13620H GeForce RTX 5060 8GB 32GB DDR5 1TB SSD 17.3 inç Full HD 144Hz IPS-Level FreeDos Gaming Laptop 73.012,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 73022
MSI CYBORG 17 B13WFKG-210XTR Intel Core i7-13620H GeForce RTX 5060 8GB 32GB DDR5 1TB SSD 17.3 inç Full HD 144Hz IPS-Level FreeDos Gaming Laptop - 007 First Light Hediyeli 73.012,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 73022
MSI Cyborg 17 i7-13620H 32GB 1TB SSD 8GB RTX5060 17.3 FHD 144Hz FreeDOS

Satıcı: incehesap

73.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 73499.00
MSI Cyborg 17 i7-13620H 32GB 1TB SSD 8GB RTX5060 17.3 FHD 144Hz FreeDOS

Satıcı: Techburada

74.309,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 74309.00
MSI CYBORG 17 B13WFKG-210XTR Intel Core i7 13620H 32GB 1TB SSD RTX5060 Freedos 17.3" FHD 144Hz Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 32 GB

Satıcı: Techburada | 14 yorum

74.442,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

12 74442.00
MSI 17.3 CYBORG 17 B13WFKG-210XTR CORE i7 13620H-32GB DDR5 RAM-1TB NVME-8GB RTX5060-FDOS 144HZ

Satıcı: onlinealisverisyap

74.588,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

13 74588.00
MSI Cyborg 17 B13WFKG-210XTR i7-13620H 32GB 1TB SSD 8GB RTX5060 17.3 FHD 144Hz FreeDOS

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

75.329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

14 75329.00
Msı 17.3" Core İ7 13620H 32Gb Ddr5 Ram 1Tb M2 Nvme 8Gb Rtx5060 Fdos / Cyborg 17 B13wfkg-210Xtr

Satıcı: ramazanmutlu

76.560,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 76560.00
MSI Cyborg 17 B13WFKG-210XTR i7-13620H 32GB 1TB SSD 8GB RTX5060 17.3 FHD 144Hz FreeDOS

Satıcı: TECHBURADA

77.372,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

16 77372.40
MSI CYBORG 17 B13WFKG-210XTR i7-13620H 32GB DDR5 1TB SSD 8GB RTX 5060 17.3" 144Hz Dos Gaming Notebook 77.426,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

17 77436
Msı Cyborg 17 B13wfkg-210Xtr İ7-13620H 32Gb 1Tb Ssd 8Gb Rtx5060 17.3 Fhd 144Hz Freedos

Satıcı: EbrarBilgisayar

77.729,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 77729.00

MSI Cyborg 17 B13WFKG-210XTR Laptop Fiyat Geçmişi

MSI Cyborg 17 B13WFKG-210XTR Laptop Temel Özellikleri

MSI Cyborg 17 B13WFKG-210XTR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 399.3 mm
• Derinlik 258.0 mm
• Kalınlık 22.2 mm
• Ağırlık 2.5 kg
• Renk Siyah

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i7
• İşlemci Modeli Intel Core i7-13620H
• İşlemci Temel Frekans 3.60 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.90 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Verimlilik Çekirdeği 6 x Performans Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 32 GB
• Bellek Frekansı 5200 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 2 x 16 GB
• Azami Bellek Desteği 96 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri Display Port USB-C 3.2 Gen 1
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 4K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri HD 3D Gürültü Engelleme (3DNR) 30FPS
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri 4 Bölgeli RGB Aydınlatma
• Diğer Özellikler Hi-Res Sertifikası (Kulaklık İçin) Nahimic 3 Audio 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 55.2 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

MSI Cyborg 17 B13WFKG-210XTR Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.