Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Msı Cyborg 17 B13wfkg-210Xtr003 İ7-13620H 48Gb 1Tbssd Rtx5060 17.3” Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
87.318,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 87318.90
MSI Cyborg 17 B13WFKG-210XTR003 i7-13620H 48 GB 1 TB SSD RTX5060 17.3" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
89.320,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 89320.68
MSI Cyborg 17 B13WFKG-210XTR003 i7-13620H 48GB 1TBSSD RTX5060 17.3” FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
93.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önce
3 93709
MSI Msı Cyborg 17 B13WFKG-210XTR003 I7-13620H 48GB 1tbssd RTX5060 17.3” Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar - 1024 GB - 48 GB
Satıcı: teknoraks
95.097,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
4 95097.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK