Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Msı Cyborg 17 B13wfkg-210Xtr009 İ7-13620H 48Gb 512Ssd Rtx5060 17.3” Fhd W11p Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
86.364,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 86364.50
MSI Cyborg 17 B13WFKG-210XTR009 i7-13620H 48 GB 512 GB SSD RTX5060 17.3" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
88.291,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
2 88291.38
MSI Cyborg 17 B13WFKG-210XTR009 i7-13620H 48GB 512SSD RTX5060 17.3” FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
92.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önce
3 92709
MSI Msı Cyborg 17 B13WFKG-210XTR009 I7-13620H 48GB 512SSD RTX5060 17.3” Fhd W11P Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 48 GB
Satıcı: teknoraks
95.022,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 95022.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK