Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Msı Cyborg 17 B13wfkg-210Xtr011 İ7-13620H 64Gb 1Tbssd Rtx5060 17.3” Fhd W11p Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
102.423,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 102423.80
MSI Cyborg 17 B13WFKG-210XTR011 i7-13620H 64 GB 1 TB SSD RTX5060 17.3" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
104.659,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 104659.60
MSI Cyborg 17 B13WFKG-210XTR011 i7-13620H 64GB 1TBSSD RTX5060 17.3” FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
109.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
3 109909
MSI Msı Cyborg 17 B13WFKG-210XTR011 I7-13620H 64GB 1tbssd RTX5060 17.3” Fhd W11P Dizüstü Bilgisayar - 1024 GB - 64 GB
Satıcı: teknoraks
112.733,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 112733.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK