Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

MSI Cyborg 17 B13WGKG-251XTR Laptop Fiyatları

MSI CYBORG 17 B13WGKG-251XTR Dizüstü Bilgisayar, Intel Core I7-13620H, 17.3 FHD 144Hz, 16GB RAM DDR5, RTX5070 GDDR7 8GB, 1TB SSD, DOS

Satıcı: incehesap

71.743,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

1 71753
MSI NB CYBORG 17 B13WGKG-251XTR I7-13620H 16GB DDR5 RTX5070 GDDR7 8GB 1TB SSD 17.3 FHD 144Hz DOS

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

72.206,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 72206.59
MSI CYBORG 17 B13WGKG-251XTR i7-13620H 16GB DDR5 1TBSSD RTX 5070 8GB 17.3″ FreeDOS Gaming Notebook 72.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 72499.00
MSI NB CYBORG 17 B13WGKG-251XTR I7-13620H 16GB DDR5 RTX5070 GDDR7 8GB 1TB SSD 17.3 FHD 144Hz DOS

Satıcı: incehesap

72.889,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 72889.01
MSI NB Cyborg 17 B13WGKG-251XTR i7-13620H 16 GB 1 TB SSD RTX5070 17.3" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: EbrarBilgisayar

73.065,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 73065.26
MSI CYBORG 17 B13WGKG-251XTR Intel Core i7-13620H GeForceRTX 5070 8GB 16GB DDR5 1TB SSD 17.3 inç Full HD 144Hz FreeDos Gaming Laptop - 007 First Light Hediyeli 73.012,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 73022
MSI CYBORG 17 B13WGKG-251XTR Intel Core i7-13620H GeForce RTX 5070 8GB 16GB DDR5 1TB SSD 17.3 inç Full HD 144Hz FreeDos Gaming Laptop 73.012,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 73022
MSI NB Cyborg 17 B13WGKG-251XTR i7-13620H 16 GB 1 TB SSD RTX5070 17.3" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: GpnTeknoloji

73.789,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 73789.06
MSI NB I7-13620H 16GB DDR5 RTX5070 GDDR7 8GB 1TB SSD 17.3 FHD 144Hz DOS

Satıcı: incehesap

73.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 73999.00
MSI NB I7-13620H 16GB DDR5 RTX5070 GDDR7 8GB 1TB SSD 17.3 FHD 144Hz DOS

Satıcı: Techburada

74.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 74699.00
MSI CYBORG 17 B13WGKG-251XTR Intel Core i7 13620H 16GB 1TB SSD RTX5070 Freedos 17.3" FHD 144Hz Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 16 GB

Satıcı: Ebrar Bilgisayar | 1 yorum

74.978,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 74978.12
MSI CYBORG 17 B13WGKG-251XTR Intel Core i7 13620H 16GB 1TB SSD RTX5070 Freedos 17.3" FHD 144Hz Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 16 GB

Satıcı: incehesap | 1 yorum

75.045,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

12 75045.04
MSI NB CYBORG 17 B13WGKG-251XTR I7-13620H 16GB DDR5 RTX5070 GDDR7 8GB 1TB SSD 17.3 FHD 144Hz DOS

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

75.329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

13 75329.00
MSI NB CYBORG 17 B13WGKG-251XTR I7-13620H 16GB DDR5 RTX5070 GDDR7 8GB 1TB SSD 17.3 FHD 144Hz DOS

Satıcı: GpnTeknoloji

76.707,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

14 76707.29
MSI CYBORG 17 B13WGKG-251XTR i7-13620H 16GB DDR5 1TB SSD 8GB RTX 5070 17.3" 144Hz Dos Gaming Notebook 77.426,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 77436
Msı Cyborg 17 B13wgkg-251Xtr İ7-13620H 16Gb 1Tb Ssd 8Gb Rtx5070 17.3 Fhd 144Hz Freedos

Satıcı: EbrarBilgisayar

77.729,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

16 77729.00
Msı Nb Cyborg 17 B13wgkg-251Xtr I7-13620H 16Gb Ddr5 Rtx5070 Gddr7 8Gb 1Tb Ssd 17.3 Fhd 144Hz Dos

Satıcı: Techburada

78.393,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

17 78393.60

MSI Cyborg 17 B13WGKG-251XTR Laptop Fiyat Geçmişi

MSI Cyborg 17 B13WGKG-251XTR Laptop Temel Özellikleri

MSI Cyborg 17 B13WGKG-251XTR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 399.3 mm
• Derinlik 258.0 mm
• Kalınlık 22.2 mm
• Ağırlık 2.5 kg
• Renk Siyah

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i7
• İşlemci Modeli Intel Core i7-13620H
• İşlemci Temel Frekans 3.60 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.90 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Verimlilik Çekirdeği 6 x Performans Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 5200 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 1 x 16 GB
• Azami Bellek Desteği 96 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri Display Port USB-C 3.2 Gen 1
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 4K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri HD 3D Gürültü Engelleme (3DNR) 30FPS
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri 4 Bölgeli RGB Aydınlatma
• Diğer Özellikler Hi-Res Sertifikası (Kulaklık İçin) Nahimic 3 Audio 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 55.2 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

MSI Cyborg 17 B13WGKG-251XTR Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.