Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Hepsiburada | 242 yorum
47.599,00 TL + Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
1 47609 MSI Katana 15 B12VGK-087XTR i7-12650H 16 GB 1 TB SSD RTX4070 15.6" Free Dos Dizüstü Oyuncu BilgisayarıSatıcı: emrebilism45 | 2 yorum
48.374,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
2 48374.05 MSI Intel Core I7 12650h 16gb 1tb Ssd Rtx4070 Freedos 15.6" Fhd 144hz Taşınabilir BilgisayarSatıcı: BSlina | 15 yorum
48.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
3 48999.00 MSI Intel Core I7 12650h 16gb 1tb Ssd Rtx4070 Freedos 15.6" Fhd 144hz Taşınabilir BilgisayarSatıcı: SARI VAGON | 21 yorum
49.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
4 49000.00 MSI KATANA 15 B12VGK-087XTR-01 Intel Core i7 12650H 32GB 1TB SSD RTX4070 Freedos 15.6" FHD 144Hz Taşınabilir BilgisayarSatıcı: ATESAVM
59.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
5 59990.00 MSI Katana 15 B12VGK-087XTR i7-12650H 16 GB 1 TB SSD RTX4070 15.6" Free Dos Dizüstü Oyuncu BilgisayarıSatıcı: OkyanusTeknolojiMLT
60.955,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
6 60955.00 Msı Katana 15 B12vgk-087Xtr Intel Core İ7 12650H 16Gb 1Tb Ssd Rtx4070 Freedos 15.6" Fhd 144Hz Tasinabilir BilgisayarSatıcı: indirimdehepsi
61.276,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
7 61276.53 MSI Katana 15 B12VGK-087XTR i7-12650H 16 GB 1 TB SSD RTX4070 15.6" Free Dos Dizüstü Oyuncu BilgisayarıSatıcı: indirimdehepsi
61.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
8 61999.00 MSI KATANA 15 B12VGK-087XTR Intel Core i7 12650H 16GB 1TB SSD RTX4070 Freedos 15.6" FHD 144Hz Taşınabilir BilgisayarSatıcı: OKYANUS TEKNOLOJİ
68.869,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
9 68869.04 Msı Katana 15 B12VGK-087XTR-AR0009 Intel Core I7 12650H 24GB 1tb SSD RTX4070 Freedos 15.6" Fhd 144Hz Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Anzar
71.950,00 TL + Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
10 71960