Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Katana 15 B13VGK-2023XTR İ7-13620H 16 GB 512 GB SSD RTX4070 15.6" Dos FHD Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
99.139,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
1 99139.92
Msı Katana 15 B13vgk-2023Xtr Intel Core I7 13620H 16Gb 512Gb Ssd Rtx4070 Freedos K7
Satıcı: KUANTUM SANAL
101.637,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
2 101637.60
MSI Katana 15 B13VGK-2023XTR Intel Core I7 13620H 16GB 512GB SSD RTX4070 Freedos K7 Satıcı: KUANTUMSANAL
102.419,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
3 102419.02
MSI KATANA 15 B13VGK-2023XTR Intel Core i7 13620H 16GB 512GB SSD RTX4070 Freedos 15.6 FHD 144Hz Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: KUANTUMSANAL
102.419,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
4 102419.02
Msı Katana 15 B13vgk-2023Xtr Intel Core I7 13620H 16Gb 512Gb Ssd Rtx4070 Windows 11 Pro K8
Satıcı: KUANTUM SANAL
104.626,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
5 104626.90
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK