Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI KATANA 15 HX B14WFK-448XTR Dizüstü Bilgisayar, Intel Core I7-14650HX, 15.6 QHD 165Hz, 32GB RAM DDR5, RTX5060 GDDR7 8GB, 1TB SSD, DOS Satıcı: Amazon.com.tr
75.199,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önce
1 75209.06
MSI Katana 15 Hx B14WFK-448XTR I7-14650HX 32GB Ddr5 RTX5060 Gddr7 8gb 1tb SSD 15.6 Qhd 165Hz Dos - 1 TB - 32 GB
Satıcı: smartport
79.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 79799.00
MSI Katana 15 Hx B14WFK-448XTR I7-14650HX 32GB Ddr5 RTX5060 Gddr7 8gb 1tb SSD 15.6 Qhd 165Hz Dos - 1 TB - 32 GB
Satıcı: PROVİA MARKT
79.950,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 79950.00
MSI Katana 15 HX B14WFK-448XTR i7-14650HX 32 GB 1 TB SSD RTX5060 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: arteline
88.358,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
4 88358.12
MSI Katana 15 HX B14WFK-448XTR i7-14650HX 32 GB 1 TB SSD RTX5060 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
97.973,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
5 97973.57
Msı Katana 15 Hx B14wfk-448Xtr I7-14650Hx 32Gb Ram 1Tb Ssd Rtx5060 15.6" Qhd 165Hz Freedos K21
Satıcı: KUANTUM SANAL
100.441,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 100441.90
MSI Katana 15 HX B14WFK-448XTR i7-14650HX 32GB RAM 1TB SSD RTX5060 15.6" QHD 165Hz FreeDOS K21 Satıcı: KUANTUMSANAL
101.214,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
7 101214.09
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK