Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Katana 15 HX B14WFK-450XTRFR16 i9-14900HX 16 GB 2 TB SSD 8 GB RTX5060 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
93.153,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
1 93153.06
Msı Katana 15 Hx B14wfk-450Xtr Fr16 Intel Core I9-14900Hx 16 Gb Ddr5 2 Tb Rtx 5060 8Gb 115W 15.6 Inç 2K Qhd 165Hz Windows 11 Home Gaming Laptop
Satıcı: Ensarbilişim
93.589,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 93589.10
MSI KATANA 15 HX B14WFK-450XTR FR16 Intel Core i9-14900HX 16 GB DDR5 2 TB RTX 5060 8GB 115W 15.6 inç 2K QHD 165Hz Windows 11 Home Gaming Laptop Satıcı: FARHA TECH
95.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
3 95999.00
MSI Msı Katana 15 Hx B14WFK-450XTR FR16 Intel Core I9-14900HX 16 GB Ddr5 2 Tb Rtx 5060 8gb 115W 15.6 Inç 2k Qhd 165Hz Windows 11 Home Gaming Laptop
Satıcı: Sner Teknoloji
97.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
4 97999.00
MSI KATANA 15 HX B14WFK-450XTR FR16 Intel Core i9-14900HX 16 GB DDR5 2 TB RTX 5060 8GB 115W 15.6 inç 2K QHD 165Hz Windows 11 Home Gaming Laptop Satıcı: Sner Teknoloji
97.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
5 97999.00
MSI Msı Katana 15 Hx B14WFK-450XTR FR16 Intel Core I9-14900HX 16 GB Ddr5 2 Tb Rtx 5060 8gb 115W 15.6 Inç 2k Qhd 165Hz Windows 11 Home Gaming Laptop
Satıcı: FarhaTech
100.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
6 100599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK