Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR10 Intel Core I7 14650HX 24 GB 1 Tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop Satıcı: Elimar
88.349,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
1 88349.06
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR10 Intel Core I7 14650HX 24 GB 1 Tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: elimar
98.909,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 98909.90
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR10 Intel Core I7 14650HX 24 GB 1 Tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop Satıcı: elimar
98.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
3 98999.00
Msı Msı Katana 15 Hx B14wgk-068Xtr Fr10 Intel Core I7 14650Hx 24 Gb 1 Tb Ssd Rtx5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: Elimar
98.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
4 98999.00
MSI Katana 15 HX B14WGK-068XTR-FR10 i7-14650HX 24 GB 1 TB SSD RTX5070 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
101.331,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
5 101331.06
MSI KATANA 15 HX B14WGK-068XTR FR10 Intel Core i7 14650HX 24 GB 1 TB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" QHD 165Hz Gaming Laptop Satıcı: FARHA TECH
104.449,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
6 104449.00
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR10 Intel Core I7 14650HX 24 GB 1 Tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: FarhaTech
109.449,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
7 109449.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK