Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR11 Intel Core I7 14650HX 48 GB 1 Tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop Satıcı: Elimar
86.449,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
1 86449.05
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR11 Intel Core I7 14650HX 48 GB 1 Tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: elimar
115.894,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 115894.60
MSI Katana 15 HX B14WGK-068XTR-FR11 i7-14650HX 48 GB 1 TB SSD RTX5070 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
115.948,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 115948.06
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR11 Intel Core I7 14650HX 48 GB 1 Tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop Satıcı: elimar
115.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
4 115999.00
MSI KATANA 15 HX B14WGK-068XTR FR11 Intel Core i7 14650HX 48 GB 1 TB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" QHD 165Hz Gaming Laptop Satıcı: FARHA TECH
119.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
5 119499.00
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR11 Intel Core I7 14650HX 48 GB 1 Tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: FarhaTech
125.249,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 125249.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK