Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR15 Intel Core I7 14650HX 64 GB 1 Tb SSD RTX5070 Yok (Free Dos) 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop Satıcı: Elimar
97.849,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 97849.05
MSI Katana 15 HX B14WGK-068XTR-FR15 i7-14650HX 64 GB 1 TB SSD RTX5070 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
119.802,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
2 119802.06
MSI KATANA 15 HX B14WGK-068XTR FR15 Intel Core i7 14650HX 64 GB 1 TB SSD RTX5070 Yok (Free Dos) 15.6" QHD 165Hz Gaming Laptop Satıcı: FARHA TECH
123.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
3 123499.00
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR15 Intel Core I7 14650HX 64 GB 1 Tb SSD RTX5070 Yok (Free Dos) 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: elimar
123.887,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 123887.40
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR15 Intel Core I7 14650HX 64 GB 1 Tb SSD RTX5070 Yok (Free Dos) 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop Satıcı: elimar
123.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 123999.00
Msı Msı Katana 15 Hx B14wgk-068Xtr Fr15 Intel Core I7 14650Hx 64 Gb 1 Tb Ssd Rtx5070 Yok (Free Dos) 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: Elimar
123.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 123999.00
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR15 Intel Core I7 14650HX 64 GB 1 Tb SSD RTX5070 Yok (Free Dos) 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: FarhaTech
129.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
7 129399.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK