Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Katana 15 HX B14WGK-068XTR-FR18 i7-14650HX 40 GB 1 TB SSD RTX5070 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: elimar
100.579,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 100579.06
MSI Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR18 Intel Core I7 14650HX 40 GB 1 Tb SSD RTX5070 Yok (Free Dos) 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop Satıcı: Elimar
101.649,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
2 101649.05
MSI Katana 15 HX B14WGK-068XTR-FR18 i7-14650HX 40 GB 1 TB SSD RTX5070 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
104.292,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 104292.06
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR18 Intel Core I7 14650HX 40 GB 1 Tb SSD RTX5070 Yok (Free Dos) 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: elimar
106.902,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 106902.70
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR18 Intel Core I7 14650HX 40 GB 1 Tb SSD RTX5070 Yok (Free Dos) 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop Satıcı: elimar
106.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
5 106999.00
Msı Msı Katana 15 Hx B14wgk-068Xtr Fr18 Intel Core I7 14650Hx 40 Gb 1 Tb Ssd Rtx5070 Yok (Free Dos) 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: Elimar
106.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 106999.00
MSI KATANA 15 HX B14WGK-068XTR FR18 Intel Core i7 14650HX 40 GB 1 TB SSD RTX5070 Yok (Free Dos) 15.6" QHD 165Hz Gaming Laptop Satıcı: FARHA TECH
107.449,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
7 107449.00
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR18 Intel Core I7 14650HX 40 GB 1 Tb SSD RTX5070 Yok (Free Dos) 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: FarhaTech
112.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
8 112599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK