Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR25 Intel Core I7 14650HX 16 GB 2 Tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop Satıcı: Elimar
92.149,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 92149.05
MSI Katana 15 HX B14WGK-068XTR-FR25 i7-14650HX 16 GB 2 TB SSD RTX5070 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
96.490,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 96490.06
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR25 Intel Core I7 14650HX 16 GB 2 Tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: elimar
96.911,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 96911.70
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR25 Intel Core I7 14650HX 16 GB 2 Tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop Satıcı: elimar
96.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 96999.00
Msı Msı Katana 15 Hx B14wgk-068Xtr Fr25 Intel Core I7 14650Hx 16 Gb 2 Tb Ssd Rtx5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: Elimar
96.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 96999.00
MSI KATANA 15 HX B14WGK-068XTR FR25 Intel Core i7 14650HX 16 GB 2 TB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" QHD 165Hz Gaming Laptop Satıcı: FARHA TECH
99.449,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 99449.00
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR25 Intel Core I7 14650HX 16 GB 2 Tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: FarhaTech
104.249,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
7 104249.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK