Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR27 Intel Core I7 14650HX 64 GB 2 Tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop Satıcı: Elimar
125.399,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 125399.05
MSI Katana 15 HX B14WGK-068XTR-FR27 i7-14650HX 64 GB 2 TB SSD RTX5070 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
126.335,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 126335.06
MSI KATANA 15 HX B14WGK-068XTR FR27 Intel Core i7 14650HX 64 GB 2 TB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" QHD 165Hz Gaming Laptop Satıcı: FARHA TECH
130.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 130199.00
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR27 Intel Core I7 14650HX 64 GB 2 Tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: elimar
131.880,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 131880.20
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR27 Intel Core I7 14650HX 64 GB 2 Tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop Satıcı: elimar
131.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 131999.00
Msı Msı Katana 15 Hx B14wgk-068Xtr Fr27 Intel Core I7 14650Hx 64 Gb 2 Tb Ssd Rtx5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: Elimar
131.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 131999.00
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR27 Intel Core I7 14650HX 64 GB 2 Tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: FarhaTech
136.449,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
7 136449.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK