Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR30 Intel Core I7 14650HX 40 GB 2 Tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop Satıcı: Elimar
110.199,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
1 110199.05
MSI Katana 15 HX B14WGK-068XTR-FR30 i7-14650HX 40 GB 2 TB SSD RTX5070 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
110.778,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
2 110778.06
MSI KATANA 15 HX B14WGK-068XTR FR30 Intel Core i7 14650HX 40 GB 2 TB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" QHD 165Hz Gaming Laptop Satıcı: FARHA TECH
114.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
3 114199.00
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR30 Intel Core I7 14650HX 40 GB 2 Tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: elimar
115.894,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 115894.60
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR30 Intel Core I7 14650HX 40 GB 2 Tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop Satıcı: elimar
115.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
5 115999.00
Msı Msı Katana 15 Hx B14wgk-068Xtr Fr30 Intel Core I7 14650Hx 40 Gb 2 Tb Ssd Rtx5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: Elimar
115.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 115999.00
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR30 Intel Core I7 14650HX 40 GB 2 Tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: FarhaTech
119.649,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
7 119649.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK