Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Katana 15 HX B14WGK-068XTR-FR33 i7-14650HX 64 GB 2 TB SSD RTX5070 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: elimar
116.559,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
1 116559.06
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR33 Intel Core I7 14650HX 64 GB 2 Tb SSD RTX5070 Yok (Free Dos) 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: elimar
123.887,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 123887.40
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR33 Intel Core I7 14650HX 64 GB 2 Tb SSD RTX5070 Yok (Free Dos) 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop Satıcı: elimar
123.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
3 123999.00
Msı Msı Katana 15 Hx B14wgk-068Xtr Fr33 Intel Core I7 14650Hx 64 Gb 2 Tb Ssd Rtx5070 Yok (Free Dos) 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: Elimar
123.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 123999.00
MSI Katana 15 HX B14WGK-068XTR-FR33 i7-14650HX 64 GB 2 TB SSD RTX5070 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
124.784,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
5 124784.06
MSI KATANA 15 HX B14WGK-068XTR FR33 Intel Core i7 14650HX 64 GB 2 TB SSD RTX5070 Yok (Free Dos) 15.6" QHD 165Hz Gaming Laptop Satıcı: FARHA TECH
128.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
6 128599.00
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR33 Intel Core I7 14650HX 64 GB 2 Tb SSD RTX5070 Yok (Free Dos) 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: FarhaTech
134.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
7 134749.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK