Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR35 Intel Core I7 14650HX 48 GB 2 Tb SSD RTX5070 Yok (Free Dos) 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop Satıcı: Elimar
80.749,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
1 80749.06
MSI Katana 15 HX B14WGK-068XTR-FR35 i7-14650HX 48 GB 2 TB SSD RTX5070 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
119.379,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 119379.06
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR35 Intel Core I7 14650HX 48 GB 2 Tb SSD RTX5070 Yok (Free Dos) 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: elimar
119.891,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
3 119891.00
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR35 Intel Core I7 14650HX 48 GB 2 Tb SSD RTX5070 Yok (Free Dos) 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop Satıcı: elimar
119.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
4 119999.00
Msı Msı Katana 15 Hx B14wgk-068Xtr Fr35 Intel Core I7 14650Hx 48 Gb 2 Tb Ssd Rtx5070 Yok (Free Dos) 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: Elimar
119.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 119999.00
MSI KATANA 15 HX B14WGK-068XTR FR35 Intel Core i7 14650HX 48 GB 2 TB SSD RTX5070 Yok (Free Dos) 15.6" QHD 165Hz Gaming Laptop Satıcı: FARHA TECH
123.049,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
6 123049.00
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR35 Intel Core I7 14650HX 48 GB 2 Tb SSD RTX5070 Yok (Free Dos) 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: FarhaTech
128.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
7 128899.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK