Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR43 Intel Core I7 14650HX 16 GB 4 Tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop Satıcı: Elimar
82.649,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
1 82649.05
MSI Katana 15 HX B14WGK-068XTR-FR43 i7-14650HX 16 GB 4 TB SSD RTX5070 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
110.778,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
2 110778.06
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR43 Intel Core I7 14650HX 16 GB 4 Tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: elimar
113.896,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 113896.40
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR43 Intel Core I7 14650HX 16 GB 4 Tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop Satıcı: elimar
113.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
4 113999.00
Msı Msı Katana 15 Hx B14wgk-068Xtr Fr43 Intel Core I7 14650Hx 16 Gb 4 Tb Ssd Rtx5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: Elimar
113.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 113999.00
MSI KATANA 15 HX B14WGK-068XTR FR43 Intel Core i7 14650HX 16 GB 4 TB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" QHD 165Hz Gaming Laptop Satıcı: FARHA TECH
114.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
6 114199.00
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR43 Intel Core I7 14650HX 16 GB 4 Tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: FarhaTech
119.649,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
7 119649.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK