Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR44 Intel Core I7 14650HX 32 GB 4 Tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop Satıcı: Elimar
77.899,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önce
1 77899.05
MSI Katana 15 HX B14WGK-068XTR-FR44 i7-14650HX 32 GB 4 TB SSD RTX5070 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
120.742,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 120742.06
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR44 Intel Core I7 14650HX 32 GB 4 Tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: elimar
123.887,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
3 123887.40
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR44 Intel Core I7 14650HX 32 GB 4 Tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop Satıcı: elimar
123.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
4 123999.00
Msı Msı Katana 15 Hx B14wgk-068Xtr Fr44 Intel Core I7 14650Hx 32 Gb 4 Tb Ssd Rtx5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: Elimar
123.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 123999.00
MSI KATANA 15 HX B14WGK-068XTR FR44 Intel Core i7 14650HX 32 GB 4 TB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" QHD 165Hz Gaming Laptop Satıcı: FARHA TECH
124.449,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
6 124449.00
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR44 Intel Core I7 14650HX 32 GB 4 Tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: FarhaTech
130.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
7 130399.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK