Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR48 Intel Core I7 14650HX 40 GB 4 Tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop Satıcı: Elimar
123.499,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
1 123499.05
MSI Katana 15 HX B14WGK-068XTR-FR48 i7-14650HX 40 GB 4 TB SSD RTX5070 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
125.066,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
2 125066.06
MSI KATANA 15 HX B14WGK-068XTR FR48 Intel Core i7 14650HX 40 GB 4 TB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" QHD 165Hz Gaming Laptop Satıcı: FARHA TECH
128.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
3 128899.00
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR48 Intel Core I7 14650HX 40 GB 4 Tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: elimar
129.882,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 129882.00
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR48 Intel Core I7 14650HX 40 GB 4 Tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop Satıcı: elimar
129.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 129999.00
Msı Msı Katana 15 Hx B14wgk-068Xtr Fr48 Intel Core I7 14650Hx 40 Gb 4 Tb Ssd Rtx5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: Elimar
129.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 129999.00
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR48 Intel Core I7 14650HX 40 GB 4 Tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: FarhaTech
135.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
7 135099.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK