Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR50 Intel Core I7 14650HX 32 GB 4 Tb SSD RTX5070 Yok (Free Dos) 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop Satıcı: Elimar
115.899,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
1 115899.05
MSI Katana 15 HX B14WGK-068XTR-FR50 i7-14650HX 32 GB 4 TB SSD RTX5070 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
119.191,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 119191.06
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR50 Intel Core I7 14650HX 32 GB 4 Tb SSD RTX5070 Yok (Free Dos) 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: elimar
121.889,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 121889.20
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR50 Intel Core I7 14650HX 32 GB 4 Tb SSD RTX5070 Yok (Free Dos) 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop Satıcı: elimar
121.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 121999.00
MSI KATANA 15 HX B14WGK-068XTR FR50 Intel Core i7 14650HX 32 GB 4 TB SSD RTX5070 Yok (Free Dos) 15.6" QHD 165Hz Gaming Laptop Satıcı: FARHA TECH
122.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
5 122849.00
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR50 Intel Core I7 14650HX 32 GB 4 Tb SSD RTX5070 Yok (Free Dos) 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: FarhaTech
128.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 128699.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK