Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR52 Intel Core I7 14650HX 24 GB 4 Tb SSD RTX5070 Yok (Free Dos) 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop Satıcı: Elimar
110.199,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 110199.05
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR52 Intel Core I7 14650HX 24 GB 4 Tb SSD RTX5070 Yok (Free Dos) 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: elimar
115.894,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
2 115894.60
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR52 Intel Core I7 14650HX 24 GB 4 Tb SSD RTX5070 Yok (Free Dos) 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop Satıcı: elimar
115.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
3 115999.00
Msı Msı Katana 15 Hx B14wgk-068Xtr Fr52 Intel Core I7 14650Hx 24 Gb 4 Tb Ssd Rtx5070 Yok (Free Dos) 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: Elimar
115.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 115999.00
MSI Katana 15 HX B14WGK-068XTR-FR52 i7-14650HX 24 GB 4 TB SSD RTX5070 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
119.050,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 119050.06
MSI KATANA 15 HX B14WGK-068XTR FR52 Intel Core i7 14650HX 24 GB 4 TB SSD RTX5070 Yok (Free Dos) 15.6" QHD 165Hz Gaming Laptop Satıcı: FARHA TECH
122.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
6 122699.00
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR52 Intel Core I7 14650HX 24 GB 4 Tb SSD RTX5070 Yok (Free Dos) 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: FarhaTech
128.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
7 128599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK