Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR53 Intel Core I7 14650HX 48 GB 4 Tb SSD RTX5070 Yok (Free Dos) 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop Satıcı: Elimar
125.399,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
1 125399.05
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR53 Intel Core I7 14650HX 48 GB 4 Tb SSD RTX5070 Yok (Free Dos) 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: elimar
131.880,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 131880.20
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR53 Intel Core I7 14650HX 48 GB 4 Tb SSD RTX5070 Yok (Free Dos) 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop Satıcı: elimar
131.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
3 131999.00
Msı Msı Katana 15 Hx B14wgk-068Xtr Fr53 Intel Core I7 14650Hx 48 Gb 4 Tb Ssd Rtx5070 Yok (Free Dos) 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: Elimar
131.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
4 131999.00
MSI Katana 15 HX B14WGK-068XTR-FR53 i7-14650HX 48 GB 4 TB SSD RTX5070 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
133.667,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 133667.06
MSI KATANA 15 HX B14WGK-068XTR FR53 Intel Core i7 14650HX 48 GB 4 TB SSD RTX5070 Yok (Free Dos) 15.6" QHD 165Hz Gaming Laptop Satıcı: FARHA TECH
137.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
6 137749.00
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR53 Intel Core I7 14650HX 48 GB 4 Tb SSD RTX5070 Yok (Free Dos) 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: FarhaTech
144.349,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
7 144349.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK