Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR62 Intel Core I7 14650HX 32 GB 512 GB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop Satıcı: Elimar
94.049,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
1 94049.05
MSI Katana 15 HX B14WGK-068XTR-FR62 i7-14650HX 32 GB 512 GB SSD RTX5070 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
97.007,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
2 97007.06
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR62 Intel Core I7 14650HX 32 GB 512 GB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: elimar
98.909,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 98909.90
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR62 Intel Core I7 14650HX 32 GB 512 GB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop Satıcı: elimar
98.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
4 98999.00
MSI KATANA 15 HX B14WGK-068XTR FR62 Intel Core i7 14650HX 32 GB 512 GB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" QHD 165Hz Gaming Laptop Satıcı: FARHA TECH
99.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
5 99999.00
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR62 Intel Core I7 14650HX 32 GB 512 GB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: FarhaTech
104.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
6 104749.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK