Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

MSI Katana 15 HX B14WGK-068XTR FR63 Laptop Fiyatları

MSI Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR63 Intel Core I7 14650HX 64 GB 512 GB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop

Satıcı: Elimar

115.899,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

1 115899.05
MSI Katana 15 HX B14WGK-068XTR-FR63 i7-14650HX 64 GB 512 GB SSD RTX5070 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: farhatech

116.888,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

2 116888.06
MSI KATANA 15 HX B14WGK-068XTR FR63 Intel Core i7 14650HX 64 GB 512 GB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" QHD 165Hz Gaming Laptop

Satıcı: FARHA TECH

120.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 120449.00
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR63 Intel Core I7 14650HX 64 GB 512 GB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop

Satıcı: elimar

121.889,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 121889.20
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR63 Intel Core I7 14650HX 64 GB 512 GB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop

Satıcı: elimar

121.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 121999.00
Msı Msı Katana 15 Hx B14wgk-068Xtr Fr63 Intel Core I7 14650Hx 64 Gb 512 Gb Ssd Rtx5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop

Satıcı: Elimar

121.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 121999.00
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR63 Intel Core I7 14650HX 64 GB 512 GB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop

Satıcı: FarhaTech

126.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 126249.00

MSI Katana 15 HX B14WGK-068XTR FR63 Laptop Fiyat Geçmişi

MSI Katana 15 HX B14WGK-068XTR FR63 Laptop Temel Özellikleri

MSI Katana 15 HX B14WGK-068XTR FR63 Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.0 mm
• Derinlik 262.0 mm
• Kalınlık 25.5 mm
• Ağırlık 2.4 kg
• Renk Siyah

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i7
• İşlemci Modeli Intel Core i7-14650HX
• İşlemci Temel Frekans 3.70 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.20 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2024
• İşlemci Çekirdeği 16 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 8 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 24 Adet
• İşlemci Önbellek 30 MB
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 64 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 96 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 3
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri Display Port USB-C 3.2 Gen 1
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery 3.0
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 4K @ 120Hz 8K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri HD 720p
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri 4 Bölgeli RGB Aydınlatma
• Diğer Özellikler Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) Hi-Res Sertifikası (Kulaklık İçin) Meta Ready (Metaverse Desteği) Nahimic 3 Audio 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 75.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

MSI Katana 15 HX B14WGK-068XTR FR63 Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.