Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR65 Intel Core I7 14650HX 48 GB 512 GB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop Satıcı: Elimar
88.349,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 88349.06
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR65 Intel Core I7 14650HX 48 GB 512 GB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: elimar
108.900,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
2 108900.90
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR65 Intel Core I7 14650HX 48 GB 512 GB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop Satıcı: elimar
108.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
3 108999.00
Msı Msı Katana 15 Hx B14wgk-068Xtr Fr65 Intel Core I7 14650Hx 48 Gb 512 Gb Ssd Rtx5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: Elimar
108.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 108999.00
MSI Katana 15 HX B14WGK-068XTR-FR65 i7-14650HX 48 GB 512 GB SSD RTX5070 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
111.483,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
5 111483.06
MSI KATANA 15 HX B14WGK-068XTR FR65 Intel Core i7 14650HX 48 GB 512 GB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" QHD 165Hz Gaming Laptop Satıcı: FARHA TECH
114.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
6 114899.00
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR65 Intel Core I7 14650HX 48 GB 512 GB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: FarhaTech
120.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
7 120399.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK