Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR66 Intel Core I7 14650HX 40 GB 512 GB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop Satıcı: Elimar
86.449,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 86449.05
MSI Katana 15 HX B14WGK-068XTR-FR66 i7-14650HX 40 GB 512 GB SSD RTX5070 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
101.331,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
2 101331.06
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR66 Intel Core I7 14650HX 40 GB 512 GB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: elimar
102.906,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
3 102906.30
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR66 Intel Core I7 14650HX 40 GB 512 GB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop Satıcı: elimar
102.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
4 102999.00
Msı Msı Katana 15 Hx B14wgk-068Xtr Fr66 Intel Core I7 14650Hx 40 Gb 512 Gb Ssd Rtx5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: Elimar
102.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 102999.00
MSI KATANA 15 HX B14WGK-068XTR FR66 Intel Core i7 14650HX 40 GB 512 GB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" QHD 165Hz Gaming Laptop Satıcı: FARHA TECH
104.449,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
6 104449.00
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR66 Intel Core I7 14650HX 40 GB 512 GB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: FarhaTech
109.449,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
7 109449.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK