Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR69 Intel Core I7 14650HX 64 GB 512 GB SSD RTX5070 Yok (Free Dos) 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop Satıcı: Elimar
72.199,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
1 72199.05
MSI Katana 15 HX B14WGK-068XTR-FR69 i7-14650HX 64 GB 512 GB SSD RTX5070 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
115.337,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
2 115337.06
MSI KATANA 15 HX B14WGK-068XTR FR69 Intel Core i7 14650HX 64 GB 512 GB SSD RTX5070 Yok (Free Dos) 15.6" QHD 165Hz Gaming Laptop Satıcı: FARHA TECH
118.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
3 118849.00
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR69 Intel Core I7 14650HX 64 GB 512 GB SSD RTX5070 Yok (Free Dos) 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: elimar
119.391,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 119391.00
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR69 Intel Core I7 14650HX 64 GB 512 GB SSD RTX5070 Yok (Free Dos) 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop Satıcı: elimar
119.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
5 119999.00
Msı Msı Katana 15 Hx B14wgk-068Xtr Fr69 Intel Core I7 14650Hx 64 Gb 512 Gb Ssd Rtx5070 Yok (Free Dos) 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: Elimar
119.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 119999.00
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR69 Intel Core I7 14650HX 64 GB 512 GB SSD RTX5070 Yok (Free Dos) 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: FarhaTech
124.549,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
7 124549.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK