Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Katana 15 Hx B14WGK-068XTR Fr9 Intel Core I7 14650HX 64 GB 1 Tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop Satıcı: Elimar
119.699,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
1 119699.05
MSI Katana 15 HX B14WGK-068XTR-FR9 i7-14650HX 64 GB 1 TB SSD RTX5070 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
121.353,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
2 121353.06
MSI KATANA 15 HX B14WGK-068XTR FR9 Intel Core i7 14650HX 64 GB 1 TB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" QHD 165Hz Gaming Laptop Satıcı: FARHA TECH
125.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
3 125099.00
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR Fr9 Intel Core I7 14650HX 64 GB 1 Tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: elimar
125.885,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 125885.60
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR Fr9 Intel Core I7 14650HX 64 GB 1 Tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop Satıcı: elimar
125.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
5 125999.00
Msı Msı Katana 15 Hx B14wgk-068Xtr Fr9 Intel Core I7 14650Hx 64 Gb 1 Tb Ssd Rtx5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: Elimar
125.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 125999.00
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR Fr9 Intel Core I7 14650HX 64 GB 1 Tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: FarhaTech
131.049,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
7 131049.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK