Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR28 Intel Core I7 14650HX 24 GB 2 Tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop Satıcı: Elimar
97.849,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
1 97849.05
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR28 Intel Core I7 14650HX 24 GB 2 Tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: elimar
102.906,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 102906.30
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR28 Intel Core I7 14650HX 24 GB 2 Tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop Satıcı: elimar
102.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önce
3 102999.00
Msı Msı Katana 15 Hx B14wgk-068Xtr Fr28 Intel Core I7 14650Hx 24 Gb 2 Tb Ssd Rtx5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: Elimar
102.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 102999.00
MSI Katana 15 HX B14WGK-068XTR-FR28 i7-14650HX 24 GB 2 TB SSD RTX5070 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
106.313,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
5 106313.06
MSI KATANA 15 HX B14WGK-068XTR FR28 Intel Core i7 14650HX 24 GB 2 TB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" QHD 165Hz Gaming Laptop Satıcı: FARHA TECH
109.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
6 109599.00
MSI Msı Katana 15 Hx B14WGK-068XTR FR28 Intel Core I7 14650HX 24 GB 2 Tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 15.6" Qhd 165Hz Gaming Laptop
Satıcı: FarhaTech
114.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
7 114849.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK