Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: EbrarBilgisayar
41.884,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
1 41884.05 MSI KATANA 17 B13VEK-1036XTR Dizüstü Bilgisayar, Core I7-13620H, 17.3 FHD 144Hz, 16GB RAM, RTX4050 GDDR6 6GB, 1TB SSD, DOSSatıcı: EbrarBilgisayar
44.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
2 44999.00 MSI Katana 17 B13VEK-1036XTR i7-13620H 16GB 1TB SSD 6GB RTX4050 105W 17.3 FHD 144Hz FreeDOSSatıcı: Ebrar Bilgisayar
45.311,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
3 45311.04 MSI I7-13620H 16GB DDR5 RTX4050 GDDR6 6GB 1TB SSD 17.3 FHD 144Hz DOSSatıcı: Ebrar Bilgisayar
47.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 47199.00 MSI Katana 17 B13Vek-1036Xtr Core i7 13620H 17.3" 16 GB RAM 1 TB SSD 6 GB RTX 4050 105W FHD 144Hz FreeDOS LaptopSatıcı: Ebrar Bilgisayar
47.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 47199.00 MSI NB KATANA 17 B13VEK-1036XTR I7-13620H 16GB DDR5 RTX4050 GDDR6 6GB 1TB SSD 17.3 FHD 144Hz DOSSatıcı: Ebrar Bilgisayar
47.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 47209 MSI KATANA 17 B13VEK-1036XTR Intel Core i7 13620H 16GB 1TB SSD RTX4050 Freedos 17.3" FHD 144Hz Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Ebrar Bilgisayar | 5 yorum
47.199,00 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
7 47209 MSI Katana 17 B13VEK-1036XTR i7-13620H 16 GB 1 TB SSD RTX4050 17.3" Free Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: Tekramarket
47.649,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
8 47649.25 MSI Katana 17 B13VEK-1036XTR i7-13620H 16 GB 1 TB SSD RTX4050 17.3" Free Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: Techburada
50.311,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
9 50311.20 MSI Katana 17 B13VEK-1036XTR i7-13620H 16GB 1TB SSD 6GB RTX4050 105W 17.3 FHD 144Hz FreeDOSSatıcı: GpnTeknoloji
50.759,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
10 50759.06 MSI I7-13620H 16GB DDR5 RTX4050 GDDR6 6GB 1TB SSD 17.3 FHD 144Hz DOSSatıcı: Tekramarket
52.181,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 52181.00 MSI Katana 17 B13VEK-1036XTR i7-13620H 16GB DDR5 1TB 6GB RTX4050 GDDR6 17.3" 144Hz FreeDOS Full HD Notebook 54.004,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 54004.32 MSI NB KATANA 17 B13VEK-1036XTR I7-13620H 16GB DDR5 RTX4050 GDDR6 6GB 1TB SSD 17.3 FHD 144Hz DOSSatıcı: Dey Elektronik
55.004,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
13 55014.4 MSI NB KATANA 17 B13VEK-1036XTR I7-13620H 16GB DDR5 RTX4050 GDDR6 6GB 1TB SSD 17.3 FHD 144Hz DOSSatıcı: onlinealisverisyap
56.389,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 56389.76 MSI NB KATANA 17 B13VEK-1036XTR I7-13620H 16GB DDR5 RTX4050 GDDR6 6GB 1TB SSD 17.3 FHD 144Hz DOSSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
58.417,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
15 58417.48