Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon.com.tr
66.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
1 66799.00 MSI KATANA 17 B13VFK-1018TR Intel Core i9 13900H 32GB 1TB SSD RTX4060 Windows 11 Home 17.3" FHD 144Hz Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknorya | 1 yorum
66.599,00 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
2 66609 MSI Katana 17 B13VFK-1018TR i9-13900H 32 GB 1 TB SSD 8GB RTX4060 17.3" W11H FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: TeknoryaBilişim
66.798,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
3 66798.99 MSI 17.3" Katana17 B13vfk-1018tr Core I9 13900h-32gb Ddr5 Ram-1tb Nvme-8gb Rtx4060-w11hSatıcı: Teknorya | 3 yorum
66.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 66799.00 MSI Katana 17 B13Vfk-1018Tr Intel Core i9 13900H 17.3" 32 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 4060 105W FHD 144Hz W11 LaptopSatıcı: Teknorya
66.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 66799.00 MSI NB KATANA 17 B13VFK-1018TR I9-13900H 32GB DDR5 RTX4060 GDDR6 8GB 1TB SSD 17.3 FHD 144Hz W11Satıcı: Ebrar Bilgisayar
67.199,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
6 67199.04 MSI NB KATANA 17 B13VFK-1018TR I9-13900H 32GB DDR5 RTX4060 GDDR6 8GB 1TB SSD 17.3 FHD 144Hz W11Satıcı: GpnTeknoloji
67.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
7 67299.00 Msı Katana 17 B13vfk-1018Tr I9-13900H 32Gb 1Tb Ssd Rtx4060-8Gb 17.3" 144Hz W11Satıcı: Techburada
68.408,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
8 68408.06 MSI 17.3" Katana17 B13vfk-1018tr Core I9 13900h-32gb Ddr5 Ram-1tb Nvme-8gb Rtx4060-w11hSatıcı: Betaplus
68.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
9 68799.00 MSI Katana 17 B13VFK-1018TR i9-13900H 32 GB 1 TB SSD 8GB RTX4060 17.3" W11H FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ
69.309,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
10 69309.60 MSI Katana 17 B13VFK-1018TR i9-13900H 32 GB 1 TB SSD 8GB RTX4060 17.3" W11H FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: Tekramarket
69.736,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
11 69736.00 MSI KATANA 17 B13VFK-1018TR i9-13900H 32GB 1TB SSD 8GB RTX4060 105W 17.3 FHD 144Hz Windows 11Satıcı: TEKNORYA BİLİŞİM HİZMETLERİ
70.314,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 70324.73 MSI KATANA 17 B13VFK-1018TR Intel Core i9-13900H 32GB DDR5 1TB SSD RTX4060 8GB 17.3 inç 144Hz Full HD Windows 11 Home Gaming Laptop 70.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
13 70799.00 MSI KATANA 17 B13VFK-1018TR Intel Core i9-13900H 32GB DDR5 1TB SSD RTX4060 8GB 17.3 inç 144Hz Full HD W11 Home Gaming Laptop 70.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
14 70799.00 MSI KATANA 17 B13VFK-1018TR i9-13900H 32GB 1TB SSD 8GB RTX4060 105W 17.3 FHD 144Hz Windows 11Satıcı: Ebrar Bilgisayar
71.219,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
15 71219.00 MSI KATANA 17 B13VFK-1018TR i9-13900H 32GB 1TB SSD 8GB RTX4060 105W 17.3 FHD 144Hz Windows 11Satıcı: Nesiltech Teknoloji
72.137,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
16 72137.28 Msı Nb Katana 17 B13vfk-1018Tr I9-13900H 32Gb Ddr5 Rtx4060 Gddr6 8Gb 1Tb Ssd 17.3 Fhd 144Hz W11 75.843,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
17 75843.34 MSI KATANA 17 B13VFK-1018TR i9-13900H 32GB 1TB SSD 8GB RTX4060 105W 17.3 FHD 144Hz Windows 11Satıcı: ZMTEKNOLOJİ
77.542,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
18 77542.52