Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: TEKNORYA BİLİŞİM
50.243,00 TL + Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
1 50253 MSI Katana 17 B13Vfk-1037Xtr Intel Core i7-13620H 17.3" 16 GB RAM 1 TB SSD Rtx4060 FHD FreeDOS Gaming LaptopSatıcı: Teknorya
50.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 50799.00 MSI KATANA 17 B13VFK-1037XTR Dizüstü Bilgisayar, Core I7-13620H, 17.3 FHD 144Hz, 16GB RAM, RTX4060 GDDR6 8GB, 1TB SSD, DOSSatıcı: Teknorya
50.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 50999.00 MSI KATANA 17 B13VFK-1037XTR Intel Core i7 13620H 16GB 1TB SSD RTX4060 Freedos 17.3" FHD 144Hz Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknorya | 2 yorum
50.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
4 51009 MSI I7-13620H 16GB DDR5 RTX4060 GDDR6 8GB 1TB SSD 17.3 FHD 144Hz DOSSatıcı: Teknorya | 1 yorum
50.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 50999.00 MSI Katana 17 B13VFK-1037XTR i7-13620H 16 GB 1 TB SSD RTX4060 17.3" Free Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: TeknoryaBilişim | 1 yorum
51.028,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
6 51028.72 MSI KATANA 17 B13VFK-1037XTR Intel Core i7 13620H 16GB 1TB SSD RTX4060 Freedos 17.3 FHD 144Hz Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknorya
51.675,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
7 51675.58 MSI KATANA 17 B13VFK-1037XTR Intel Core i7 13620H 16GB 1TB SSD RTX4060 Freedos 17.3 FHD 144Hz Taşınabilir BilgisayarSatıcı: TEKNORYA BİLİŞİM HİZMETLERİ
53.829,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 53829.00