Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
3 saat önceki fiyat
1 74999.00 MSI I9-13900H 32GB DDR5 RTX4070 GDDR6 8GB 1TB SSD 17.3 FHD 144Hz W11Satıcı: Betaplus | 3 yorum
76.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 76599.00 MSI Katana 17 B13Vgk-898Tr Intel Core i9 13900H 17.3" 32 GB Ddr5 RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 4070 FHD W11H Gaming LaptopSatıcı: Betaplus
79.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 79799.00 MSI KATANA 17 B13VGK-898TR I9-13900H 32GB DDR5 1TB SSD 8GB RTX4070 17.3 FHD 144Hz W11Satıcı: Tekramarket
80.332,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
4 80332.80 MSI Katana 17 B13VGK-898TR i9-13900H 32 GB 1 TB SSD 8 GB RTX4070 17.3" W11H Dizüstü BilgisayarSatıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ
80.899,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
5 80899.80 MSI KATANA 17 B13VGK-898TR I9-13900H 32GB DDR5 1TB SSD 8GB RTX4070 17.3 FHD 144Hz W11Satıcı: TECHBURADA
81.089,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
6 81089.28 MSI Katana 17 B13VGK-898TR i9-13900H 32 GB 1 TB SSD 8 GB RTX4070 17.3" W11H Dizüstü BilgisayarSatıcı: Tekramarket
82.180,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
7 82180.00 MSI Katana 17 B13VGK-898TR i9-13900H 32 GB 1 TB SSD 8 GB RTX4070 17.3" W11H Dizüstü BilgisayarSatıcı: OverGame
83.000,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
8 83000.01 MSI KATANA 17 B13VGK-898TR i9-13900H 32GB 1TB SSD 8GB RTX4070 17.3 FHD 144Hz Windows 11Satıcı: Nesiltech Teknoloji
84.773,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 84783.04 MSI Katana 17 B13VGK-898TR i9-13900H 32GB DDR5 1TB SSD 8GB RTX4070 17.3'' FHD 144Hz Win11 Gaming (Oyuncu) Notebook 89.386,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
10 89386.62 MSI KATANA 17 B13VGK-898TR i9-13900H 32GB 1TB SSD 8GB RTX4070 17.3 FHD 144Hz Windows 11Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
89.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
11 89999.99 MSI KATANA 17 B13VGK-898TR i9-13900H 32GB 1TB SSD 8GB RTX4070 17.3 FHD 144Hz Windows 11Satıcı: ZMTEKNOLOJİ
91.093,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
12 91093.20 MSI KATANA 17 B13VGK-489TR Intel Core i9 13900H 32GB 1TB SSD RTX4070 Windows 11 Home 17.3" FHD 144Hz Taşınabilir BilgisayarSatıcı: ORSİ | 7 yorum
213.595,00 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
13 213605