Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

MSI Katana 17 HX B14WFK-248XTR Laptop Fiyatları

MSI Yenilenmiş Katana 17 Hx B14WFK-248XTR Intel Core I7 14650HX 16GB 1tb SSD RTX5060 Freedos 17.3" Qhd 240Hz Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 16 GB Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Satech | 1 yorum

66.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 66299.00
MSI KATANA 17 HX B14WFK-248XTR i7-14650HX 16 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5060 17.3" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: dinamiqstoree

76.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 76300.00
MSI KATANA 17 HX B14WFK-248XTR i7-14650HX 16 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5060 17.3" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: hayatbilgisayar

79.054,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 79054.00
MSI KATANA 17 HX B14WFK-248XTR Intel Core i7 14650HX 16GB 1TB SSD RTX5060 Freedos 17.3" QHD 240Hz Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 16 GB

Satıcı: HAYATBİLGİSAYAR | 16 yorum

80.409,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 80409.05
MSI KATANA 17 HX B14WFK-248XTR Intel Core i7 14650HX 16GB 1TB SSD RTX5060 Freedos 17.3" QHD 240Hz Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 16 GB

Satıcı: DİNAMİKSTORE | 16 yorum

85.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 85500.00
MSI KATANA 17 HX B14WFK-248XTR Dizüstü Bilgisayar, GeForce RTX5060 GDDR7 8GB, Intel Core I7-14650HX, 17.3 QHD 240Hz, 16GB RAM DDR5, 1TB SSD, DOS

Satıcı: Nethouse

88.156,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

6 88166.51
MSI Katana 17 HX B14WFK-248XTR i7-14650HX 16GB 1TB SSD 8GB RTX5060 115W 17.3 QHD 240Hz FreeDOS

Satıcı: incehesap

88.156,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 88156.51
MSI Katana 17 HX B14WFK-248XTR i7-14650HX 16GB 1TB SSD 8GB RTX5060 115W 17.3 QHD 240Hz FreeDOS

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

89.129,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 89129.19
MSI KATANA 17 HX B14WFK-248XTR Intel Core i7-14650HX GeForce RTX 5060 8GB 115W 16GB DDR5 1TB SSD 17.3 inç 2K QHD 240Hz IPS-Level FreeDos Gaming Laptop - 007 First Light Hediyeli 90.085,01 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 90095.01
MSI KATANA 17 HX B14WFK-248XTR Intel Core i7-14650HX GeForce RTX 5060 8GB 115W 16GB DDR5 1TB SSD 17.3 inç 2K QHD 240Hz IPS-Level FreeDos Gaming Laptop 90.085,01 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 90095.01
MSI KATANA 17 HX B14WFK-248XTR I7-14650HX 16GB DDR5 1TB SSD 8GB RTX5060 17.3 QHD 240Hz DOS

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

93.539,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

11 93539.00
MSI KATANA 17 HX B14WFK-248XTR i7-14650HX 16GB DDR5 1TB SSD 8GB RTX 5060 17.3" 240Hz Dos Gaming Notebook 95.551,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 95561
MSI KATANA 17 HX B14WFK-248XTR I7-14650HX 16GB DDR5 1TB SSD 8GB RTX5060 17.3 QHD 240Hz DOS

Satıcı: TECHBURADA

96.111,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

13 96111.60
KATANA 17 i7-14650HX 16GB Ram DDR5 1TB SSD 8GB RTX5060 17.3" QHD 240Hz FreeDos Gaming Laptop HX B14WFK-248XTR 96.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

14 97009
MSI 17.3 KATANA 17 Hx B14WFK-248XTR CORE i7 14650Hx-16GB DDR5 RAM-1TB NVME-8GB RTX5060--FDOS 240HZ

Satıcı: onlinealisverisyap

97.413,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

24 sn önce

15 97423

MSI Katana 17 HX B14WFK-248XTR Laptop Fiyat Geçmişi

MSI Katana 17 HX B14WFK-248XTR Laptop Temel Özellikleri

MSI Katana 17 HX B14WFK-248XTR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 398.0 mm
• Derinlik 257.6 mm
• Kalınlık 27.8 mm
• Ağırlık 2.7 kg
• Renk Siyah

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i7
• İşlemci Modeli Intel Core i7-14650HX
• İşlemci Temel Frekans 3.70 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.20 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2024
• İşlemci Çekirdeği 16 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 8 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 24 Adet
• İşlemci Önbellek 30 MB
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 96 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 2.x Var
• USB 2.x Adedi 1
• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 3
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri Display Port USB-C 3.2 Gen 2
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery 3.0
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 4K @ 120Hz 8K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri HD 720p
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri 4 Bölgeli RGB Aydınlatma
• Diğer Özellikler Cooler Boost 5 Soğutma 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 75.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

MSI Katana 17 HX B14WFK-248XTR Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.