4.6 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

MSI Katana 17 HX B14WGK-046XTR Laptop Fiyatları

MSI Yenilenmiş Katana 17 Hx B14WGK-046XTR Intel Core I7 14650HX 32GB 1tb SSD RTX5070 Freedos 17.3" Qhd 240Hz Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 32 GB Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Satech | 1 yorum

83.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 83499.00
MSI Katana 17 HX B14WGK-046XTR i7-14650HX 32 GB 1 TB SSD RTX5070 17.3" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: KuantumSanal

100.597,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 100597.86
Msi Katana 17 14.Nesil Core i7 14650HX-RTX5070 8Gb-32Gb-1Tb Ssd-17.3inc-FreeDos 101.220,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

3 101220.27
Msı Katana 17 Hx B14wgk-046Xtr I7-14650Hx 32Gb Ram 1Tb Ssd Rtx5070 17.3" Qhd 240Hz Freedos K21

Satıcı: KUANTUM SANAL

103.132,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 103132.30
MSI Katana 17 HX B14WGK-046XTR i7-14650HX 32GB DDR5 1TB SSD 12GB RTX5070 17.3 QHD 240Hz FreeDOS

Satıcı: KUANTUMSANAL

103.925,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 103925.18
MSI Katana 17 HX B14WGK-046XTR i7-14650HX 32GB RAM 1TB SSD RTX5070 17.3" QHD 240Hz FreeDOS K21

Satıcı: KUANTUMSANAL

103.925,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 103925.18
MSI Katana 17 HX B14WGK-046XTR i7-14650HX 32 GB 1 TB SSD RTX5070 17.3" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: elimar

108.537,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 108537.15
MSI KATANA 17 HX B14WGK-046XTR Intel Core i7 14650HX 32GB 1TB SSD RTX5070 Freedos 17.3" QHD 240Hz Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Kuantum | 41 yorum

111.883,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 111883.50
Msı Katana 17 Hx B14WGK-046XTR I7-14650HX 32GB Ram 1tb SSD RTX5070 17.3" Qhd 240Hz Freedos K21 - 1 TB - 32 GB

Satıcı: Kuantum

111.883,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 111883.50
MSI KATANA 17 HX B14WGK-046XTR Intel Core i7 14650HX 32GB 1TB SSD RTX5070 Freedos 17.3" QHD 240Hz Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: elimar

114.561,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 114561.13
MSI KATANA 17 HX B14WGK-046XTR I7-14650HX 32GB DDR5 1TB SSD 8GB RTX5070 17.3 QHD 240Hz DOS (ÖN SİPARİŞ)

Satıcı: elimar

115.465,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 115465.05
Msı Katana 17 Hx B14wgk-046Xtr Intel Core İ7 14650Hx 32Gb 1Tb Ssd Rtx5070 Freedos 17.3" Qhd 240Hz Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Elimar

115.465,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 115465.10
MSI KATANA 17 HX B14WGK-046XTR Intel Core i7-14650HX GeForce RTX 5070 8GB 115W 32GB DDR5 1TB SSD 17.3 inç 2K QHD 240Hz FreeDos Gaming Laptop 119.676,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 119686
MSI KATANA 17 HX B14WGK-046XTR GeForce Intel Core i7-14650HX GeForce RTX 5070 8GB 115W 32GB DDR5 1TB SSD 17.3 inç 2K QHD 240Hz FreeDos Gaming Laptop - 007 First Light Hediyeli 119.676,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 119686
MSI KATANA 17 HX B14WGK-046XTR I7-14650HX 32GB RAM 1TB SSD RTX5070 17.3″ FreeDOS Gaming Notebook 121.369,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 121369.00
MSI Msı Katana 17 Hx B14WGK-046XTR I7-14650HX 32GB Ram 1tb SSD RTX5070 17.3" Qhd 240Hz Freedos K21

Satıcı: elimar

121.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

16 121999.00
MSI KATANA 17 HX B14WGK-046XTR İNTEL İ7 14650HX 32GB DDR5 RTX5070 8GB GDDR7 1TB NVME SSD 17.3 240H

Satıcı: onlinealisverisyap

122.231,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

17 122231.00
MSI KATANA 17 HX B14WGK-046XTR İNTEL İ7 14650HX 32GB DDR5 RTX5070 8GB GDDR7 1TB NVME SSD 17.3 240H

Satıcı: ZmTeknoloji

124.923,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

18 124923.00
MSI KATANA 17 HX B14WGK-046XTR i7-14650HX 32GB DDR5 1TB SSD 8GB RTX 5070 17.3" 240Hz Dos Gaming Notebook 127.531,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

19 127541

MSI Katana 17 HX B14WGK-046XTR Laptop Fiyat Geçmişi

MSI Katana 17 HX B14WGK-046XTR Laptop Temel Özellikleri

MSI Katana 17 HX B14WGK-046XTR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 398.0 mm
• Derinlik 257.6 mm
• Kalınlık 27.8 mm
• Ağırlık 2.7 kg
• Renk Siyah

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i7
• İşlemci Modeli Intel Core i7-14650HX
• İşlemci Temel Frekans 3.70 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.20 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2024
• İşlemci Çekirdeği 16 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 8 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 24 Adet
• İşlemci Önbellek 30 MB
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 32 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 2 x 16 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 96 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 2.x Var
• USB 2.x Adedi 1
• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 3
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri Display Port USB-C 3.2 Gen 2
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery 3.0
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 4K @ 120Hz 8K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri HD 720p
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri 4 Bölgeli RGB Aydınlatma
• Diğer Özellikler Cooler Boost 5 Soğutma 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 75.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

MSI Katana 17 HX B14WGK-046XTR Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.