Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

MSI Katana 17 HX B14WGK-047XTR Laptop Fiyatları

MSI Katana 17 HX B14WGK-047XTR i7-14650HX 16 GB 1 TB SSD RTX5070 17.3" Free Dos QHD Dizüstü Oyuncu Bilgisayarı

Satıcı: evotechstore

80.370,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

1 80370.00
Msı Katana 17 Hx B14WGK-047XTR I7-14650HX 16 GB 1 Tb SSD RTX5070 17.3" Qhd Gaming Laptop

Satıcı: TEK TIKLA İNDİRİM | 1 yorum

89.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 89599.00
Msı Katana 17 Hx B14WGK-047XTR I7-14650HX 16 GB 1 Tb SSD RTX5070 17.3" Qhd Gaming Laptop

Satıcı: Kraft Online | 1 yorum

89.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 89999.00
MSI Katana 17 HX B14WGK-047XTR i7-14650HX 16 GB 1 TB SSD RTX5070 17.3" Free Dos QHD Dizüstü Oyuncu Bilgisayarı

Satıcı: KuantumSanal

91.850,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

4 91850.22
MSI Katana 17 HX B14WGK-047XTR i7-14650HX 16GB RAM 1TB SSD RTX5070 17.3" QHD 240Hz FreeDOS K9

Satıcı: KUANTUMSANAL

94.888,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 94888.21
MSI Katana 17 Hx B14WGK-047XTR I7-14650HX 16GB Ram 1tb SSD RTX5070 17.3" Qhd 240Hz Freedos K9

Satıcı: Elimar

96.899,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 96899.05
MSI Msı Katana 17 Hx B14WGK-047XTR I7-14650HX 16GB Ram 1tb SSD RTX5070 17.3" Qhd 240Hz Freedos K9

Satıcı: elimar

101.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

7 101999.00
MSI Katana 17 HX B14WGK-047XTR i7-14650HX 16 GB 1 TB SSD RTX5070 17.3" QHD Gaming Laptop

Satıcı: elimar

103.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

8 103999.00
MSI KATANA 17 HX B14WGK-047XTR Dizüstü Bilgisayar, GeForce RTX5070 GDDR7 8GB, Intel Core I7-14650HX, 17.3 QHD 240Hz, 16GB DDR5, 1TB SSD, DOS

Satıcı: Amazon.com.tr

104.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

9 105009

MSI Katana 17 HX B14WGK-047XTR Laptop Fiyat Geçmişi

MSI Katana 17 HX B14WGK-047XTR Laptop Temel Özellikleri

MSI Katana 17 HX B14WGK-047XTR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 398.0 mm
• Derinlik 257.6 mm
• Kalınlık 27.8 mm
• Ağırlık 2.7 kg
• Renk Siyah

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i7
• İşlemci Modeli Intel Core i7-14650HX
• İşlemci Temel Frekans 3.70 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.20 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2024
• İşlemci Çekirdeği 16 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 8 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 24 Adet
• İşlemci Önbellek 30 MB
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 96 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 2.x Var
• USB 2.x Adedi 1
• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 3
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri Display Port USB-C 3.2 Gen 2
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery 3.0
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 4K @ 120Hz 8K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri HD 720p
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri 4 Bölgeli RGB Aydınlatma
• Diğer Özellikler Cooler Boost 5 Soğutma 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 75.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

MSI Katana 17 HX B14WGK-047XTR Laptop Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Mahmut S*** Ç**** Profil Resmi

88 yorum

Mahmut S*** Ç**** Nasıl bu bilgisayar? 5070 li bilgisayarlar arasında en ucuz msi budur.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 hafta önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.