Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Katana 17 Hx B14WGK-048XTR FR11 Intel Core I9 14900HX 16 GB 1 Tb RTX5070 8gb Yok (Free Dos) 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Elimar
120.649,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
1 120649.05
MSI Katana 17 HX B14WGK-048XTRFR11 i9-14900HX 16 GB 1 TB 8 GB RTX5070 17.3" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
120.930,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 120930.06
MSI KATANA 17 HX B14WGK-048XTR FR11 Intel Core i9 14900HX 16 GB 1 TB RTX5070 8GB Yok (Free Dos) 17.3" QHD Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: FARHA TECH
124.649,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
3 124649.00
MSI Msı Katana 17 Hx B14WGK-048XTR FR11 Intel Core I9 14900HX 16 GB 1 Tb RTX5070 8gb Yok (Free Dos) 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: elimar
126.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
4 126999.00
Msı Msı Katana 17 Hx B14wgk-048Xtr Fr11 Intel Core I9 14900Hx 16 Gb 1 Tb Rtx5070 8Gb Yok (Free Dos) 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Elimar
126.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 126999.00
Msı Katana 17 Hx B14WGK-048XTR FR11 Intel Core I9 14900HX 16 GB 1 Tb RTX5070 8gb Yok (Free Dos) 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: FarhaTech
130.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
6 130599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK