Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Katana 17 HX B14WGK-048XTRFR13 i9-14900HX 64 GB 1 TB 8 GB RTX5070 17.3" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
141.422,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
1 141422.06
MSI KATANA 17 HX B14WGK-048XTR FR13 Intel Core i9 14900HX 64 GB 1 TB RTX5070 8GB Yok (Free Dos) 17.3" QHD Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: FARHA TECH
145.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
2 145749.00
MSI Katana 17 Hx B14WGK-048XTR FR13 Intel Core I9 14900HX 64 GB 1 Tb RTX5070 8gb Yok (Free Dos) 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Elimar
146.299,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
3 146299.05
Msı Katana 17 Hx B14WGK-048XTR FR13 Intel Core I9 14900HX 64 GB 1 Tb RTX5070 8gb Yok (Free Dos) 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: FarhaTech
152.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
4 152749.00
MSI Msı Katana 17 Hx B14WGK-048XTR FR13 Intel Core I9 14900HX 64 GB 1 Tb RTX5070 8gb Yok (Free Dos) 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: elimar
153.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
5 153999.00
Msı Msı Katana 17 Hx B14wgk-048Xtr Fr13 Intel Core I9 14900Hx 64 Gb 1 Tb Rtx5070 8Gb Yok (Free Dos) 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Elimar
153.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 153999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK