Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Katana 17 Hx B14WGK-048XTR FR14 Intel Core I9 14900HX 48 GB 1 Tb RTX5070 8gb Yok (Free Dos) 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Elimar
132.999,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
1 132999.05
MSI Katana 17 HX B14WGK-048XTRFR14 i9-14900HX 48 GB 1 TB 8 GB RTX5070 17.3" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
136.017,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
2 136017.06
MSI Msı Katana 17 Hx B14WGK-048XTR FR14 Intel Core I9 14900HX 48 GB 1 Tb RTX5070 8gb Yok (Free Dos) 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: elimar
139.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
3 139999.00
Msı Msı Katana 17 Hx B14wgk-048Xtr Fr14 Intel Core I9 14900Hx 48 Gb 1 Tb Rtx5070 8Gb Yok (Free Dos) 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Elimar
139.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 139999.00
MSI KATANA 17 HX B14WGK-048XTR FR14 Intel Core i9 14900HX 48 GB 1 TB RTX5070 8GB Yok (Free Dos) 17.3" QHD Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: FARHA TECH
140.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
5 140199.00
Msı Katana 17 Hx B14WGK-048XTR FR14 Intel Core I9 14900HX 48 GB 1 Tb RTX5070 8gb Yok (Free Dos) 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: FarhaTech
146.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
6 146899.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK