Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Katana 17 HX B14WGK-048XTRFR15 i9-14900HX 40 GB 1 TB 8 GB RTX5070 17.3" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
125.865,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
1 125865.06
MSI KATANA 17 HX B14WGK-048XTR FR15 Intel Core i9 14900HX 40 GB 1 TB RTX5070 8GB Yok (Free Dos) 17.3" QHD Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: FARHA TECH
129.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
2 129749.00
MSI Katana 17 Hx B14WGK-048XTR FR15 Intel Core I9 14900HX 40 GB 1 Tb RTX5070 8gb Yok (Free Dos) 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Elimar
132.049,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
3 132049.05
Msı Katana 17 Hx B14WGK-048XTR FR15 Intel Core I9 14900HX 40 GB 1 Tb RTX5070 8gb Yok (Free Dos) 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: FarhaTech
135.949,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 135949.00
MSI Msı Katana 17 Hx B14WGK-048XTR FR15 Intel Core I9 14900HX 40 GB 1 Tb RTX5070 8gb Yok (Free Dos) 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: elimar
138.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
5 138999.00
Msı Msı Katana 17 Hx B14wgk-048Xtr Fr15 Intel Core I9 14900Hx 40 Gb 1 Tb Rtx5070 8Gb Yok (Free Dos) 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Elimar
138.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 138999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK