Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Katana 17 HX B14WGK-048XTRFR22 i9-14900HX 32 GB 2 TB 8 GB RTX5070 17.3" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
128.074,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
1 128074.06
MSI KATANA 17 HX B14WGK-048XTR FR22 Intel Core i9 14900HX 32 GB 2 TB RTX5070 8GB Windows 11 Pro 17.3" QHD Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: FARHA TECH
131.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 131999.00
MSI Katana 17 HX B14WGK-048XTRFR22 i9-14900HX 32 GB 2 TB 8 GB RTX5070 17.3" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: elimar
136.299,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
3 136299.06
MSI Katana 17 Hx B14WGK-048XTR FR22 Intel Core I9 14900HX 32 GB 2 Tb RTX5070 8gb Windows 11 Pro 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Elimar
137.749,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
4 137749.05
Msı Katana 17 Hx B14WGK-048XTR FR22 Intel Core I9 14900HX 32 GB 2 Tb RTX5070 8gb Windows 11 Pro 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: FarhaTech
138.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
5 138299.00
MSI Msı Katana 17 Hx B14WGK-048XTR FR22 Intel Core I9 14900HX 32 GB 2 Tb RTX5070 8gb Windows 11 Pro 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: elimar
144.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
6 144999.00
Msı Msı Katana 17 Hx B14wgk-048Xtr Fr22 Intel Core I9 14900Hx 32 Gb 2 Tb Rtx5070 8Gb Windows 11 Pro 17.3" Qhd Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Elimar
144.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
7 144999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK